Hotel Vamberk Krajka Vamberk

Hotel Krajka je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk, který je známý po celém světě výrobou ručně paličkované krajky. Citlivou rekonstrukcí se bývalý penzion na náměstí proměnil v malý komfortně vybavený čtyřhvězdičkový hotel, který Vás okouzlí svou neopakovatelnou atmosférou. Interiéry vamberského hotelu Krajka jsou zpříjemněny originálními dekoracemi krajkářské školy, která udržuje bohatou tradici ručního paličkování krajek ve městě a dobovými fotografiemi města Vamberka. 

Hotel Krajka ve Vamberku ubytování
Hotel Krajka ve Vamberku nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob včetně přistýlek. V každém pokoji je bezplatný přístup na vysokorychlostní internet, satelitní televize, telefon s přímou volbou, individuálně ovládané topení, minibar, trezor a sociální zařízení s koupelnou ( vana nebo sprchový kout ). Hotelovým hostům je k dispozici nekuřácká klimatizovaná restaurace, bar, WIFI ve společných prostorách, internetový koutek v restauraci, asistenční služby hotelové recepce.


Hotel Krajka ubytování ve Vamberku gastronomie
Hotel Krajka ve Vamberku nabízí příjemné posezení v klimatizované nekuřácké restauraci s kapacitou 32 osob, případně salónku s kapacitou až 40 osob vhodného pro slavnostní obědy či večeře.

Ubytování ve Vamberku hotel Krajka okolí
Vamberk leží ve Východních Čechách, jižním směrem od města Rychnov nad Kněžnou. Město se rozkládá v podhůří Orlických hor a převážně na levém břehu řeky Zdobnice. Město je známé svou tradicí ve výrobě vamberské krajky. Východním směrem od města se rozprostírá rozlehlý les. Nedaleko východního okraje města byla vybudována nevelká sjezdová trať s lyžařským vlekem. Městem ani jeho bůízkým okolím neprochází značená cyklistická trasa, ale město je výchozím bodem několika značených turistických tras.

Hotel Vamberk Krajka Vamberk - K hotelu přísluší parkovištěHotel Vamberk Krajka Vamberk - disponuje restauracíHotel Vamberk Krajka Vamberk -  je k dispozici připojení na internetHotel Vamberk Krajka Vamberk -  je k dispozici letní terasaHotel Vamberk Krajka Vamberk - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Vamberk Krajka Vamberk - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Vamberk Krajka Vamberk - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Vamberk Krajka Vamberk - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Krajka Vamberk, Husovo náměstí 7
Vamberk 51754 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Vamberk-Krajka@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Krajka Vamberk ubytování Vamberk Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: